1228. Talpas serleg
137 g, m: 12,7 cm
Bécs, 1850 vagy 1860, 13 latos antik ezüst, Christian Sander Söhne mesterjegy, kecses talpazat, dupla falú, préselt kosárban ülő pohár, domborított, poncolt szőlőindákkal díszítve, apró sérüléssel