1284. Evőeszköz készlet (12 személyes)
nettó: 5334 g
Pest, 1867-1936 és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó, Péter Testvérek és 'HA' mesterjegy, angol vágott fazonú nyelek, kitűnő állapotban, néhol aranyozással, doboz nélkül, össz.: 129 db