1339. Karkötő
45 g, h: 19,5 cm
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehér- és sárga arany kombináció, finomság és fazonjelzettel, domború, üreges, fényes és mattított tagokból, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal