281/2.Ezüstök, ékszerek > Szelence

1321. Szelence

74 g, 1,5*8*4,5 cm

osztrák vagy francia, 19. század közepe, antik ezüst, belül halvány aranyozással, gazdagon vésett és festett zománc díszítéssel, képmezőben két hölgy ábrázolása, sérült, zománc kitörve, megkopva