281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1422. Gyűrű

bruttó: 4,6 g, 53-as méret

Hári Anikó egyedi ékszer terve, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k sárga arany, 'HA' mesterjegy, csepp csiszolású lila ametiszt kővel, apró hibával, Hári Anikós jelzetű ékszerdobozzal