1422. Gyűrű
bruttó: 4,6 g, 53-as méret
Hári Anikó egyedi ékszer terve, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k sárga arany, 'HA' mesterjegy, csepp csiszolású lila ametiszt kővel, apró hibával, Hári Anikós jelzetű ékszerdobozzal