281/2.Ezüstök, ékszerek > Art deco színházi táska

1341. Art deco színházi táska

139,9 g, táska: 16,5*15 cm, szalag: 31,5 cm

20. sz. eleje, 1902 - 1937 közötti pesti behozatali és hivataljellel, 14 k arany, 'K I' mesterjegy, vésett zárópántokon csiszolt zafír kővel díszített nyitógomb, finom aranyszálakból szőtt táska és szalag