281/2.Ezüstök, ékszerek > Dísztál

1283. Dísztál

2400 g, 92*68 cm

20. sz., 2016 utáni budapesti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, COTTAR bélyegző és 'S(?)' mesterjegy, kalapált, vésett és poncolással kiemelt, domborított felületén harctéri jelenet, négy hadvezér portréja és gyümölcs díszítmények, pereme ezüsttel és cinnel ja