281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1409. Gyűrű

5,3 g, 54-es méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, középen 1 db ovális és a vállakon 24 db carré csiszolású sötétkék zafír kővel cca. 0,6 ct, középső sorban 17 db apró briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,17 ct