1280. Asztalközép
4800 g, 50*70*37,5 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'TL' mesterjegy, gazdagon domborított, poncolt, barokk stílusú virágos díszítmény, hullámzó, széles perem, ívelt füleken öntött puttó figurák