1232. Teáskanna
742 g, m: 19,5 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Mór mesterjegy, kerek talpon hengeres test, átfűrészelt peremmel, csontgyűrűs izolált füllel