281/2.Ezüstök, ékszerek > Asztali tükör és pipere készlet, 7 db-os

1256. Asztali tükör és pipere készlet, 7 db-os

tükör nettó: 1648 g, 65×43.5 cm, kézitükör bruttó: 510 g, 31,5×14 cm, fedelek össz.: 508 g, m: 5-8-13,5 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'FSJ' mesterjegy, asztali tükör faunnal és nimfával, fa hátlap léptetős kitámasztóval, fedeleken és kupakokon neorokokó díszítéssel, vésett páros családi címerekkel eredeti, csiszolt virágdíszes üvegekk