1362. Dupla gyöngysor
h: 68 cm
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 14 k sárga arany csat, apró achtkant csiszolású gyémántokkal díszítve, két sorban 139 db fehér édesvízi tenyésztett gyöngy (d.: 7 - 8 mm), csomózva fűzve, biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel