281/2.Ezüstök, ékszerek > Dupla gyöngysor

1362. Dupla gyöngysor

h: 68 cm

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 14 k sárga arany csat, apró achtkant csiszolású gyémántokkal díszítve, két sorban 139 db fehér édesvízi tenyésztett gyöngy (d.: 7 - 8 mm), csomózva fűzve, biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel