1267. Teaszűrő
bruttó: 61 g, h: 17 cm
London, 1912, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst, 'CA'- G,A. mesterjegy, PATENT No. 18245, csiszolt csont nyéllel