281/2.Ezüstök, ékszerek > Koronázási emlék szelence

1322. Koronázási emlék szelence

73,7 g, 8*6,2*1 cm

Pest, 1916, az utolsó magyar király IV. Károly koronázására kapták emlékbe a meghívott vendégek, 1937 - 1966 közötti budapesti fémjel, Keszler Testvérek mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst, plasztikus fedlap és belső rész aranyozva, magyar koronával, színes ü