1380. Medál
35,1 g, 5,9*4,2 cm
20. sz. eleje, vésett és aranyozott ezüstlap, színes, festett zománc Krisztus portréval, hátlap, keret és akasztó Budapest 1966 - 1999 közötti fémjellel, 14 k arany, 'SZ' mesterjegy, akasztón kereszt motívummal