1246. Desszertes készlet, 6 személyes
bruttó: 466 g, h: 18,5-20 cm
Pest, 1867-1937 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, késpengék is ezüstből, Polgár Kálmán és elkopott mesterjegy, 'F.L.' vésett monogrammal, eredeti dobozában