281/2.Ezüstök, ékszerek > Kínálótál galambokkal

1278. Kínálótál galambokkal

252 g, 7,3*16,5 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Josef Kohn mesterjegy, kerek forma plasztikus madárpárral