281/2.Ezüstök, ékszerek > Színházi táska

1427. Színházi táska

bruttó: 124 g, táska: 14,3*16,5 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, pesti hivataljel, apró szemű, csipkézett sodrony, vésett zárópántokkal, bakelit zárógombbal, szarvasbőr betéttel, kis sérüléssel