281/2.Ezüstök, ékszerek > Medál

1387. Medál

bruttó: 9,2 g, 4 x 2,8 cm

Barcelona, Enric Torres egyedi ékszer, 20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k sárga arany, szecessziós stílusú nőalak, színes azsúrzománccal, 1 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct, eredeti díszdobozában és certifiká