281/2.Ezüstök, ékszerek > Masni kitűző

1385. Masni kitűző

2,8 g, h: 3,4 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, 'PH' mesterjeggyel és pesti hivataljellel, vésett díszítéssel, kis sérüléssel