281/2.Ezüstök, ékszerek > Virágkaspó

1266. Virágkaspó

316 g, 12,2*14 cm

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy nélkül, négy öntött lábon