281/2.Ezüstök, ékszerek > Buton fülbevaló pár

1404. Buton fülbevaló pár

2,6 g, h: 1,6 cm

20. sz. vége, 1999 - 2005 közötti budapesti fémjel, 14 k arany, buton foglalatokban 4 db modern és félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,25 ct (M1 - M2, TCr - Cr, VSI1 - SI2)