1249. Teáskészlet, 3 db-os
1833 g, m: 13-25 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, gazdagon domborított, belül aranyozott testek ívelt fülekkel