281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1298. Tálca

941 g, 39,5*31 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, ovális, hengerelt forma, levéldíszes peremmel