281/2.Ezüstök, ékszerek > Fülbevaló pár

1401. Fülbevaló pár

5,4 g, h: 2 cm

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany hátlap és beakasztó, ezüsttel lemezelve, virág formában 16 db gyémánt cca 0,64 ct és 12 db apró smaragd kő, 'KB' készítőjellel