1401. Fülbevaló pár
5,4 g, h: 2 cm
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany hátlap és beakasztó, ezüsttel lemezelve, virág formában 16 db gyémánt cca 0,64 ct és 12 db apró smaragd kő, 'KB' készítőjellel