281/2.Ezüstök, ékszerek > Medál

1391. Medál

bruttó: 13,4 g, medál: 4,7*3,6 cm

20. sz. eleje, festett porcelán lap, Raffaello után Madonna a Gyermekkel ábrázolással, hátlapon 'Sancta Maria mater Dei ora pro nobis' felirattal, vésett, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütött, 9 k arany keretben és akasztóval