281/2.Ezüstök, ékszerek > Asztali tükör tégelyekkel

1259. Asztali tükör tégelyekkel

tükör: 54*65*21,7 cm

Bécs, 1838, 13 latos antik ezüst, Josef Weininger mesterjegy, fekete fa konzol domborított veretekkel, kétrétegű, hámozott, csiszolt üveg dobozkákon ezüst virágdíszes fedelekkel, pótolt üveglappal, össz.: 4 db, dobozkák: 7*8,1 cm és 9,1*6,8*5,5 cm, nettó