281/2.Ezüstök, ékszerek > Színházi táska

1324. Színházi táska

bruttó: 209 g, táska: 12,5*19,5 cm

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 900 ezrelékes, aranyozott ezüst, bécsi behozatali jellel és hivataljellel, színes zománcdísszel, szarvasbőr béléssel