1432. Asztali óra
m: 7,7 cm
Svájc, 1960 körül, sárgaréz tok, szekrényke forma, zárólapjain zománcfestéssel díszített keleti jelenetek, arab számos és indexes számlap és tok jelzett: Tissot, 7 köves, 8 napos járatú működő szerkezet, állítható ébresztő szerkezettel, tok kis kopással