281/2.Ezüstök, ékszerek > Asztali óra

1432. Asztali óra

m: 7,7 cm

Svájc, 1960 körül, sárgaréz tok, szekrényke forma, zárólapjain zománcfestéssel díszített keleti jelenetek, arab számos és indexes számlap és tok jelzett: Tissot, 7 köves, 8 napos járatú működő szerkezet, állítható ébresztő szerkezettel, tok kis kopással