281/2.Ezüstök, ékszerek > Kígyós karkötő

1382. Kígyós karkötő

13,9 g

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, hivataljellel, rugós karpánt, kígyó fejben színes üveg kőutánzatokkal, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, javított, kis sérüléssel