1382. Kígyós karkötő
13,9 g
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, hivataljellel, rugós karpánt, kígyó fejben színes üveg kőutánzatokkal, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, javított, kis sérüléssel