281/2.Ezüstök, ékszerek > Medál

1357. Medál

3,1 g, h: 4 cm

1920 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k aranyozott ezüstlemez, átfűrészelt csepp alak, középen 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,12 ct (M2, Cr, VVSI) és körben 13 db achtkant gyémánt ékítés