281/2.Ezüstök, ékszerek > Fedeles kínáló

1263. Fedeles kínáló

fedele: 473 g, d: 23 cm, m: 18 cm

20. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst fedele 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, tök forma, bíborszínre színezett üvegtállal