281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyertyatartó pár

1225. Gyertyatartó pár

870 g, m: 39,5-40 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, széles, kerek talpon váza alakú szárak és csészék, vésett, virágos díszítéssel, kis sérüléssel, mindkét száron cinnel javítva