281/2.Ezüstök, ékszerek > Dísztál

1292. Dísztál

650 g, d: 31 cm

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'EI' mesterjegy, négy lábon álló kerek tál, sugaras bordázattal és díszkalapált felülettel