1292. Dísztál
650 g, d: 31 cm
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'EI' mesterjegy, négy lábon álló kerek tál, sugaras bordázattal és díszkalapált felülettel