281/2.Ezüstök, ékszerek > Talpas kínáló

1234. Talpas kínáló

nettó: 240 g, 19,2*22 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'AP' mesterjegy, gazdagon díszített talpazaton színtelen csiszolt üvegtál nem sajátja, későbbi kiegészítés