281/2.Ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1229. Cukordoboz

409 g, 14,2*10*11,5 cm

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, Cservák Tamás (?) mesterjegy, hivataljellel, öntött lábakon és füllel, kalapált, ovális forma, zsanéros nyitódással, sérült