281/2.Ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1245. Evőeszközkészlet, 6 személyes

2080 g

Pest 1867-1936 és Budapest 1937-1966 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, angol vágott fazonú nyelek, cserélt acél pengékkel, összeállított készlet különböző mesterjegyekkel, kis késekben román koronás fémjel, összesen 49 db