281/2.Ezüstök, ékszerek > Neorokokó asztalközép

1236. Neorokokó asztalközép

654 g, 45*29*6 cm

német, 1888 utáni hold-korona fémjel, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, megkopott mesterjegy, domborított közép részen ifjú pár ábrázolásával, vésett, poncolt és csipkeszerűen átfűrészelt díszítéssel, kis hibával