281/2.Ezüstök, ékszerek > Férfi gyűrű

1411. Férfi gyűrű

19,5 g, 69-es méret

Budapest, 1966 - 1999 közötti fémjel, 14 k fehérarany, Varga Miklós mesterjegy, karmos foglalatban 2 db sötétkék zafír és 1 db élénkzöld smaragd kő koszorúban 18 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,9 ct (M1, TCr - Cr, VVS-VS), díszes, kereszt dí