1370. Fülbevaló pár
6,4 g, h: 2,4 cm
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k fehérarany, 10 db félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,2 ct és 30 db achtkant csiszolású gyémánttal cca. 0,3 ct (M2-A1, TCr - Cr, VS-SI) ékítve