1333. Lornyon láncon
h: 7,5 cm, lánc: 18,3 g, h: 167 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany és a lornyonon 1872 - es évszám, 'R v M' vésett tulajdonosi monogrammal, 'CV' mesterjegy, hosszú anker láncon ugrókarika záródás, lornyon bruttó: 19,9 g,