281/2.Ezüstök, ékszerek > Vodkás pohár, 6 db

1269. Vodkás pohár, 6 db

247 g, m: 10,5 cm

Pest, 1867 - 1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'GM' mesterjegy