1261. Fedeles dobozka
nettó: 118 g, d:11 cm, m:8,5 cm
német (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, csiszolt színtelen üveg, fedő belsejében aranyozással, fedélen játszadozó puttók ábrázolással