281/2.Ezüstök, ékszerek > Fedeles dobozka

1261. Fedeles dobozka

nettó: 118 g, d:11 cm, m:8,5 cm

német (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, csiszolt színtelen üveg, fedő belsejében aranyozással, fedélen játszadozó puttók ábrázolással