1270. Talpas pohár
177 g, m: 16 cm
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, sima tölcséres test, gyöngysor motívummal díszített talppal