1372. Szoliter gyűrű
4,4 g, 53-as méret
Bécs, 1922 utáni fémjellel és 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, 'WM' mesterjegy karmos foglalatban modern briliáns csiszolású gyémánt cca 1,2 ct (M1, TCr, SI1) ékítés, apró hibával