281/2.Ezüstök, ékszerek > Fülbevaló pár

1418. Fülbevaló pár

1,9 g, h: 1,2 cm

20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k sárga arany, négyzetes csiszolású lilásrózsaszín turmalin kövekkel, a 4-4 karmon apró achtkant gyémántokkal díszített