1418. Fülbevaló pár
1,9 g, h: 1,2 cm
20. sz. vége, 2012-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k sárga arany, négyzetes csiszolású lilásrózsaszín turmalin kövekkel, a 4-4 karmon apró achtkant gyémántokkal díszített