1243. Evőeszközkészlet 12 személyes
nettó: 6752 g
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KM' és a késekben Fodor Ignác mesterjegy, vágott fazonú nyelek, tálalókon vésett díszítés pótolt Hugo Moser Solingeni acél pengék eredeti, két fiókos, kulccsal zárható dobozában, késeken forrasztással