281/2.Ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet 12 személyes

1243. Evőeszközkészlet 12 személyes

nettó: 6752 g

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KM' és a késekben Fodor Ignác mesterjegy, vágott fazonú nyelek, tálalókon vésett díszítés pótolt Hugo Moser Solingeni acél pengék eredeti, két fiókos, kulccsal zárható dobozában, késeken forrasztással