1300. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Nettó: 2135 g
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és 1 db-on 'HE' mesterjegy, vésett ötágú koronás 'V.G.' monogrammal, stancba vert, körte formájú nyelek, Hugo Mosrer jelzetű, solingeni acél pengékkel, dobozzal, össz.: 47 db