281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1410. Gyűrű

2,1 g, 56-os méret

1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany, középen élénk kék szintetikus zafír és a vállakon 4 - 4 hollandi rózsa csiszolású gyémánt bővített sín, kis sérüléssel