281/2.Ezüstök, ékszerek > Kávéskészlet, 6 személyes

1253. Kávéskészlet, 6 személyes

nettó: 1752 g, m: 5,2-18,5 cm, d. 10,5 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'DT', 'TL' és 'LM' mesterjegyek, hólyagolt díszítéssel, kanna füle izoláló csont gyűrűkkel, csőre javított, üvegbetétek nélkül, össz: 9 db